Новини

Перший дзвінок у Бучацькому колегіумі ім. св. Йосафата

У Бучацькому колегіумі ім. св. Йосафата при монастирі оо. Василіян 1 вересня 2011 р.Б. відбулось святкування Дня Знань. За звичаєм пролунав перший дзвінок і сповістив про початок нового навчального року.

Прес-центр монастиря
1 вересня 2011 детальніше...

«Господи, навчи нас молитись».
Спільноти Бучацького монастиря побували на молодіжній прощі у Гошеві.

Субота, 27 серпня, теплий літній вечір, спокій на душі і тиха радість у серці... Ми — на Ясній Горі у Гошеві. Перед входом до церкви Преображення Господнього слухаємо лагідні слова проповіді о. Йосафата, звернені, здавалося б, до кожного зокрема, і відчуваємо те дивне, невимовне піднесення й умиротворення, таке незвичне у нашому буденному житті. Це лише перші, але справді незабутні враження від перебування на святому місці — у Гошівському монастирі.

Прес-центр монастиря
28 серпня 2011 детальніше...

Успіння Пресвятої Богородиці. Перше Святе Причастя.

Уже вдруге цього року, а саме 28 серпня, у свято Успіння Пресвятої Богородиці, відбулася незабутня подія у житті дітей, які приступили у цей день до Першого Урочистого Святого Причастя. Святу Літургію служив ігумен нашого монастиря о. Макарій Солюк, ЧСВВ разом з о. Романом Шуп'яним, ЧСВВ із Київського монастиря оо. Василіян. Наприкінці відбулось освячення квітів та зілля.

У цей день вірні також мали можливість віддати пошану Пресвятій Богородиці через почитання плащаниці, яка була виставлена з нагоди свята у нашому храмі.

(Переглянути фото)

Прес-центр монастиря
28 серпня 2011

Мучеників Макавеїв.
Освячення плащаниці Успіння Пречистої Діви Марії

14 серпня Свята Церква вшановує пам'ять семи братів і їхньої матері Соломії Макавейських, які загинули мученицькою смертю. В цей день також є традиція освячувати зілля, мак і квіти.

У нашому храмі, після парафіяльної Святої Літургії, яку відслужив ігумен о. Макарій Солюк, ЧСВВ, відбулась знаменна подія — освячення плащаниці Успіння Пречистої Діви Марії. Ця невимовна краса, до виготовлення якої спричинилися жертводавці, а до образу на самій плащаниці — п. Роман Лесів, буде виставлена для почитання свята у день Успіння, 28 серпня.

Прес-центр монастиря
14 серпня 2011 детальніше...

Зустріч Протоархимандрита о. Василія Ковбича, ЧСВВ із представниками Бучацького районного відділу освіти

9 серпня 2011 року, в приміщенні колегіуму ім. св. Йосафата, під проводом ігумена Бучацького монастиря о. Макарія Солюка, ЧСВВ відбулась зустріч Протоархимандрита о. Василія Ковбича, ЧСВВ із представниками районного відділу освіти щодо розвитку і процвітання колегіуму.

Прес-центр монастиря
9 серпня 2011 детальніше...
сторінки: «212223242526272829  30  31 32 »