Новини

Останній дзвінок у Бучацькому колегіумі ім. св. Йосафата

За звичаєм шкільництва на завершення навчального року проводиться останній дзвінок. Так і в Бучацькому колегіумі при монастирі оо. Василіян 27 травня 2011 р.Б. пролунав останній дзвінок. На святі були присутні наші колегіанти, їхні батьки, духовенство, педколектив навчального закладу, місцева влада, представники районного відділу освіти. Без перестанку лунали вітання, побажання, подяки духовним наставникам, вчителям, вихователям, а також відгуки випускників про колегіум. І саме вони були в цей день щасливими, бо мали змогу впродовж років здобувати освіту та отримати добре виховання у Бучацькому колегіумі.

Прес-центр монастиря
27 травня 2011 детальніше...

Святкування празника священномученика Йосафата у Бучацькому колегіумі

«Величаємо тебе, священномученику Йосафате
і вшановуємо славні твої страждання,
що їх ти витерпів за з'єднання.»

З року в рік Бучацький колегіум ім. св. Йосафата при монастирі оо. Василіян урочисто обходить свято свого покровителя. Подібно й цього року день заступника був голосним у серцях усіх присутніх у закладі. А розпочався він із презентації колегіянтами усного журналу про життя і діяльність свщмч. Йосафата. Отець Теофіл Штурмак, ЧСВВ разом із о. Доротеєм Шимчієм, ЧСВВ та о. Андрієм Драганом, ЧСВВ, поблагословивши цей захід, додали впевненості і відважності колегіянтам до його проведення.

Прес-центр монастиря
25 листопада 2010 детальніше...

Празник Воздвиження Чесного Хреста Господнього

«Величаємо Тебе, Життєдавче Христе,
і почитаємо Хрест Твій святий,
ним бо Ти визволив нас від ворожої неволі.»

Характерною рисою для нашого народу є те, що в свято Воздвиження Чесного Хреста ми в особливий спосіб святкуємо і віддаємо належний поклін св. Хресту. Подібно, і 27 вересня, у Бучацькому монастирі відсвяткували храмовий празник — Воздвиження Чесного Хреста Господнього.

Прес-центр монастиря
27 вересня 2010 детальніше...

Ювілей з нагоди 95-ліття о. Доротея Шимчія, ЧСВВ

«Я ж надіюся на Божу нагороду,
і не чекаю якоїсь земної заплати.
Я лиш прошу у Господа сили,
щоб щасливо закінчити це своє мізерне життя...»

о. Доротей Шимчій, ЧСВВ

Нещодавно, а саме 16 вересня 2010 р.Б., відбувся великий ювілей і великий день для української землі, Василіянського Чину, Бучацької монашої спільноти, парафіян, усіх хто знає і поважає о. Доротея Шимчія, ЧСВВ. У цей день наш ювіляр в особливий спосіб дякує Всевишньому за дар життя, за прожитий 95 рік, за здоров'я, щастя, радість, за терпіння і за переживання, які переносив упродовж свого туземного життя по сьогоднішній день.

Прес-центр монастиря
16 вересня 2010 детальніше...

Хресна Дорога по місту Бучач

У Хрестопоклінну неділю, 7 березня 2010 р.Б., у м. Бучачі відбулася хода жителів міста символічною Хресною Дорогою. На відміну від попередніх років маршрут був дещо змінений, згідно з проханням літніх людей, яким важко долати великі відстані.

Прес-центр монастиря
7 березня 2010 детальніше...
сторінки: «212223242526272829  30  31 »