Новини

Виховання у правді і вірі...

«Найцінніше багатство, яке набувається
у роки дитинства, отроцтва,
ранньої юності, — це знання».

В.О. Сухомлинський

Кожний наш буденний день, який би він не був, є Божим благословенням для усього людства. Ми живемо у вільній і всіма люблячій державі — Україні. Однак, беручи до уваги різні обставини як політичного, так і духовного характеру, дуже часто себе запитуємо: яке наше майбутнє, як нам діяти, щоб не здеградувала наша людська особистість, як чинити, щоб бути щасливим і жити правдивим життям?

(Продовження...)

о. Макарій Солюк, ЧСВВ
5 жовтня 2011

Завершення св. Місій у Бучацькому монастирі

У неділю, 2 жовтня 2011 р.Б., в урочистий спосіб відбулося завершення св. Місій, які проводились при Бучацькому монастирі отців Василіян. Ця подія, напевно, залишиться незабутньою у серцях бучачан і не тільки, адже кожен скористав з неї, і то в надзвичайний спосіб. Усі мали можливість приступати до реліквій блаженного Папи Івана Павла ІІ і мощей св. Івана Хрестителя, випрошуючи потрібних ласк.

Прес-центр монастиря
4 жовтня 2011 детальніше...

Парафіяни церкви Воздвиження Чесного Хреста Господнього відвідали
XVI Міжнародну прощу Вервиці у с. Погоня

Протягом 1–2 жовтня 2011 р.Б. у с. Погоня Тисменицького району Івано-Франківської області відбулась XVI Міжнародна проща Вервиці. Молодь спільнот Вівтарна Дружина та «Цвіт Любові», котрі діють при Бучацькому монастирі отців Василіян, молодіжний хор та парафіяни церкви Воздвиження Чесного Хреста Господнього взяли участь у Святій Літургії, яку очолив у співслужінні з багатьма іншими священиками ігумен Василіянського монастиря Успіння Пресвятої Богородиці у с. Погоні о. Никодим Гуралюк, ЧСВВ, молебні та співаній Вервиці і у такий спосіб долучились до молитов християн усього світу за єдність Церкви.

Прес-центр монастиря
3 жовтня 2011 детальніше...

Вернись на дорогу спасіння!

Є такі речі, про які люди не люблять говорити, бо вони дуже часто їх дратують, а навіть викликають злість. До таких недолюблюваних тем належить тема гріха. Вона сьогодні не є в моді. Люди про нього не хочуть говорити, а навіть і думати. Попри те, дуже багато гріхів вони все ж допускають. Гріх сьогодні всюди робить велику кар'єру: в пресі, по радіо й телебаченні він є предметом вихваляння. Люди не хочуть думати про відповідальність за нього. А де ж є справедливість?

(Продовження...)

Переклад з польської
о. Макарія Солюка, ЧСВВ
28 вересня 2011

Празник у Бучацькому монастирі

Сьогодні, 27 вересня, Свята Церква, а, особливо, монастир отців Василіян у Бучачі, святкує всесвітнє Воздвиження Чесного Хреста Господнього. Значною подією являється це свято для всіх християн, адже мають вони прекрасну нагоду ще раз застановитись над величчю та силою животворного хреста, на якому віддав своє життя наш Спаситель.

Празник відбувся в часі Святих Місій, які проходять у Бучацькому монастирі. Місіонерами є о. Теодозій Янків, ЧСВВ та о. Корнилій Яремак, ЧСВВ. В особливий спосіб вони намагаються відкрити серця вірних для Христа через свої дуже цікаві, змістовні й повчальні науки. Щоразу більше людей приходить, щоб послухати місіонерів та помолитись перед святими мощами Івана Хрестителя, реліквіями та іконою блаженного Папи Івана Павла ІІ.

Прес-центр монастиря
27 вересня 2011 детальніше...
сторінки: «212223242526272829  30  31 32 33 34 35 »