Новини

Зустріч Протоархимандрита о. Василія Ковбича, ЧСВВ із представниками Бучацького районного відділу освіти

9 серпня 2011 року, в приміщенні колегіуму ім. св. Йосафата, під проводом ігумена Бучацького монастиря о. Макарія Солюка, ЧСВВ відбулась зустріч Протоархимандрита о. Василія Ковбича, ЧСВВ із представниками районного відділу освіти щодо розвитку і процвітання колегіуму.

Прес-центр монастиря
9 серпня 2011 детальніше...

«Веселі канікули з Богом» для дітей при Бучацькому монастирі

Уже кілька років поспіль при монастирі отців Василіян у Бучачі відбувається захоплююче й дивовижне дійство для дітей віком від 8 до 12 років. З благословення і підтримки ігумена о. Макарія Солюка, ЧСВВ з 11 по 17 липня 2011 р.Б. відбулися «Веселі канікули з Богом» для дітей м. Бучача, навколишніх сіл району та області.

Прес-центр монастиря
17 липня 2011 детальніше...

Поїздка у Меджуґор'є на XVI Міжнародний семінар для священиків

З благословення Протоігумена о. Йоанікія Чверенчука, ЧСВВ — п'ятеро наших отців і двоє братів василіян, взяли участь у XVI Міжнародному семінарі-реколекціях для священиків, який проходив з 4-го по 9-е липня 2011 р.Б. в м. Меджуґор'ї (Боснія і Герцеговина). Варто відмітити, що 2011-й є 30-м, ювілейним роком явлінь і послань Пресвятої Богородиці на цьому святому місці.

Прес-центр монастиря
9 липня 2011 детальніше...

Відпуст Серця Христового і освячення фігури св. Онуфрія у Бучацькому монастирі оо. Василіян

3 липня 2011 р.Б. монастир отців Василіян разом із парафіянами та гостями відсвяткували відпуст Серця Христового. Урочисту Святу Літургію очолив ігумен монастиря о. Макарій Солюк, ЧСВВ у співслужінні зі священиками Бучацького деканату. Присутніми були о. Миколай Козіцький, ЧСВВ (настоятель монастиря в Кенчині, Польща), о. Іриней Гумен, ЧСВВ, який виголосив святкову проповідь та шість місцевих священиків.

Прес-центр монастиря
3 липня 2011 детальніше...

Останній дзвінок у Бучацькому колегіумі ім. св. Йосафата

За звичаєм шкільництва на завершення навчального року проводиться останній дзвінок. Так і в Бучацькому колегіумі при монастирі оо. Василіян 27 травня 2011 р.Б. пролунав останній дзвінок. На святі були присутні наші колегіанти, їхні батьки, духовенство, педколектив навчального закладу, місцева влада, представники районного відділу освіти. Без перестанку лунали вітання, побажання, подяки духовним наставникам, вчителям, вихователям, а також відгуки випускників про колегіум. І саме вони були в цей день щасливими, бо мали змогу впродовж років здобувати освіту та отримати добре виховання у Бучацькому колегіумі.

Прес-центр монастиря
27 травня 2011 детальніше...
сторінки: «232425262728293031  32  33 »