Новини

Диригент парафіяльного хору церкви монастиря оо. Василіян
святкує свій 80-літній ювілей

Велика подія в житті Мирослава Івановича Гребеньовського, який 15 вересня 2011 р.Б. святкував свої 80 років, була знана для всіх бучачан і не тільки. З приємністю за нього говорили як про велику людину, генія в музиці, доброго батька, дідуся, керівника й провідника. І він справді заслуговує на ці добрі слова.

Прес-центр монастиря
18 вересня 2011 детальніше...

96 років від дня народження о. Доротея Шимчія, ЧСВВ

Сьогодні, 16 вересня 2011 р.Б., у Бучацькому монастирі оо. Василіян свій 96-літній ювілей відзначав о. Доротей Шимчій, ЧСВВ. Тихе і покірне життя цього великого подвижника є знаменним в житті не тільки місцевої монашої спільноти, а й загалом, Василіянського Чину, Церкви, парафіян, влади міста і тих, хто його знає з-поза меж нашої держави. Яскравим свідченням цього були численні вітання з нагоди його уродин.

Прес-центр монастиря
16 вересня 2011 детальніше...

Прийняття в Апостольство Молитви

У неділю, 4 вересня 2011 р.Б., після парафіяльної Святої Літургії відбулося урочисте прийняття в Апостольство Молитви чотирьох нових членів. Обряд прийняття провів духовний провідник Апостольства Молитви при Бучацькому монастирі оо. Василіян — о. Теофіл Штурмак, ЧСВВ.

Прес-центр монастиря
4 вересня 2011 детальніше...

Перший дзвінок у Бучацькому колегіумі ім. св. Йосафата

У Бучацькому колегіумі ім. св. Йосафата при монастирі оо. Василіян 1 вересня 2011 р.Б. відбулось святкування Дня Знань. За звичаєм пролунав перший дзвінок і сповістив про початок нового навчального року.

Прес-центр монастиря
1 вересня 2011 детальніше...

«Господи, навчи нас молитись».
Спільноти Бучацького монастиря побували на молодіжній прощі у Гошеві.

Субота, 27 серпня, теплий літній вечір, спокій на душі і тиха радість у серці... Ми — на Ясній Горі у Гошеві. Перед входом до церкви Преображення Господнього слухаємо лагідні слова проповіді о. Йосафата, звернені, здавалося б, до кожного зокрема, і відчуваємо те дивне, невимовне піднесення й умиротворення, таке незвичне у нашому буденному житті. Це лише перші, але справді незабутні враження від перебування на святому місці — у Гошівському монастирі.

Прес-центр монастиря
28 серпня 2011 детальніше...
сторінки: «232425262728293031  32  33 34 35 »