Новини

Успіння Пресвятої Богородиці. Перше Святе Причастя.

Уже вдруге цього року, а саме 28 серпня, у свято Успіння Пресвятої Богородиці, відбулася незабутня подія у житті дітей, які приступили у цей день до Першого Урочистого Святого Причастя. Святу Літургію служив ігумен нашого монастиря о. Макарій Солюк, ЧСВВ разом з о. Романом Шуп'яним, ЧСВВ із Київського монастиря оо. Василіян. Наприкінці відбулось освячення квітів та зілля.

У цей день вірні також мали можливість віддати пошану Пресвятій Богородиці через почитання плащаниці, яка була виставлена з нагоди свята у нашому храмі.

(Переглянути фото)

Прес-центр монастиря
28 серпня 2011

Мучеників Макавеїв.
Освячення плащаниці Успіння Пречистої Діви Марії

14 серпня Свята Церква вшановує пам'ять семи братів і їхньої матері Соломії Макавейських, які загинули мученицькою смертю. В цей день також є традиція освячувати зілля, мак і квіти.

У нашому храмі, після парафіяльної Святої Літургії, яку відслужив ігумен о. Макарій Солюк, ЧСВВ, відбулась знаменна подія — освячення плащаниці Успіння Пречистої Діви Марії. Ця невимовна краса, до виготовлення якої спричинилися жертводавці, а до образу на самій плащаниці — п. Роман Лесів, буде виставлена для почитання свята у день Успіння, 28 серпня.

Прес-центр монастиря
14 серпня 2011 детальніше...

Зустріч Протоархимандрита о. Василія Ковбича, ЧСВВ із представниками Бучацького районного відділу освіти

9 серпня 2011 року, в приміщенні колегіуму ім. св. Йосафата, під проводом ігумена Бучацького монастиря о. Макарія Солюка, ЧСВВ відбулась зустріч Протоархимандрита о. Василія Ковбича, ЧСВВ із представниками районного відділу освіти щодо розвитку і процвітання колегіуму.

Прес-центр монастиря
9 серпня 2011 детальніше...

«Веселі канікули з Богом» для дітей при Бучацькому монастирі

Уже кілька років поспіль при монастирі отців Василіян у Бучачі відбувається захоплююче й дивовижне дійство для дітей віком від 8 до 12 років. З благословення і підтримки ігумена о. Макарія Солюка, ЧСВВ з 11 по 17 липня 2011 р.Б. відбулися «Веселі канікули з Богом» для дітей м. Бучача, навколишніх сіл району та області.

Прес-центр монастиря
17 липня 2011 детальніше...

Поїздка у Меджуґор'є на XVI Міжнародний семінар для священиків

З благословення Протоігумена о. Йоанікія Чверенчука, ЧСВВ — п'ятеро наших отців і двоє братів василіян, взяли участь у XVI Міжнародному семінарі-реколекціях для священиків, який проходив з 4-го по 9-е липня 2011 р.Б. в м. Меджуґор'ї (Боснія і Герцеговина). Варто відмітити, що 2011-й є 30-м, ювілейним роком явлінь і послань Пресвятої Богородиці на цьому святому місці.

Прес-центр монастиря
9 липня 2011 детальніше...
сторінки: «242526272829303132  33  34 35 »