Новини

Святкування празника священномученика Йосафата у Бучацькому колегіумі

«Величаємо тебе, священномученику Йосафате
і вшановуємо славні твої страждання,
що їх ти витерпів за з'єднання.»

З року в рік Бучацький колегіум ім. св. Йосафата при монастирі оо. Василіян урочисто обходить свято свого покровителя. Подібно й цього року день заступника був голосним у серцях усіх присутніх у закладі. А розпочався він із презентації колегіянтами усного журналу про життя і діяльність свщмч. Йосафата. Отець Теофіл Штурмак, ЧСВВ разом із о. Доротеєм Шимчієм, ЧСВВ та о. Андрієм Драганом, ЧСВВ, поблагословивши цей захід, додали впевненості і відважності колегіянтам до його проведення.

Прес-центр монастиря
25 листопада 2010 детальніше...

Празник Воздвиження Чесного Хреста Господнього

«Величаємо Тебе, Життєдавче Христе,
і почитаємо Хрест Твій святий,
ним бо Ти визволив нас від ворожої неволі.»

Характерною рисою для нашого народу є те, що в свято Воздвиження Чесного Хреста ми в особливий спосіб святкуємо і віддаємо належний поклін св. Хресту. Подібно, і 27 вересня, у Бучацькому монастирі відсвяткували храмовий празник — Воздвиження Чесного Хреста Господнього.

Прес-центр монастиря
27 вересня 2010 детальніше...

Ювілей з нагоди 95-ліття о. Доротея Шимчія, ЧСВВ

«Я ж надіюся на Божу нагороду,
і не чекаю якоїсь земної заплати.
Я лиш прошу у Господа сили,
щоб щасливо закінчити це своє мізерне життя...»

о. Доротей Шимчій, ЧСВВ

Нещодавно, а саме 16 вересня 2010 р.Б., відбувся великий ювілей і великий день для української землі, Василіянського Чину, Бучацької монашої спільноти, парафіян, усіх хто знає і поважає о. Доротея Шимчія, ЧСВВ. У цей день наш ювіляр в особливий спосіб дякує Всевишньому за дар життя, за прожитий 95 рік, за здоров'я, щастя, радість, за терпіння і за переживання, які переносив упродовж свого туземного життя по сьогоднішній день.

Прес-центр монастиря
16 вересня 2010 детальніше...

Хресна Дорога по місту Бучач

У Хрестопоклінну неділю, 7 березня 2010 р.Б., у м. Бучачі відбулася хода жителів міста символічною Хресною Дорогою. На відміну від попередніх років маршрут був дещо змінений, згідно з проханням літніх людей, яким важко долати великі відстані.

Прес-центр монастиря
7 березня 2010 детальніше...

Віктор Андрійович Ющенко відвідав Бучацький монастир оо. Василіян та Колегіум ім. св. Йосафата

4 січня 2010 р.Б. Президент України Віктор Андрійович Ющенко відвідав Бучаччину. Під час візиту глава держави завітав у Монастир отців Василіян у м. Бучач. У церкві Воздвиження Чесного Хреста Господнього Віктора Ющенка зустрічали отці та брати Василіяни, вчителі та вірні.

З привітальним словом до нього звернувся ігумен монастиря о. Макарій Солюк, ЧСВВ. Отець ігумен представив Президенту роль і завдання монастиря, церкви та колегіуму у духовному житті українського народу. У зверненні до монашої спільноти, педколективу колегіуму та парафіян Віктор Ющенко наголосив: «Ніщо так не творить соборну Україну, як наша Церква і віра». Також глава держави підкреслив важливу роль Української Греко-Католицької Церкви у духовному розвитку нації.

(Переглянути фото)

Прес-центр монастиря
4 січня 2010
сторінки: «242526272829303132  33