Новини

Поїздка у Меджуґор'є на XVI Міжнародний семінар для священиків

З благословення Протоігумена о. Йоанікія Чверенчука, ЧСВВ — п'ятеро наших отців і двоє братів василіян, взяли участь у XVI Міжнародному семінарі-реколекціях для священиків, який проходив з 4-го по 9-е липня 2011 р.Б. в м. Меджуґор'ї (Боснія і Герцеговина). Варто відмітити, що 2011-й є 30-м, ювілейним роком явлінь і послань Пресвятої Богородиці на цьому святому місці.

Прес-центр монастиря
9 липня 2011 детальніше...

Відпуст Серця Христового і освячення фігури св. Онуфрія у Бучацькому монастирі оо. Василіян

3 липня 2011 р.Б. монастир отців Василіян разом із парафіянами та гостями відсвяткували відпуст Серця Христового. Урочисту Святу Літургію очолив ігумен монастиря о. Макарій Солюк, ЧСВВ у співслужінні зі священиками Бучацького деканату. Присутніми були о. Миколай Козіцький, ЧСВВ (настоятель монастиря в Кенчині, Польща), о. Іриней Гумен, ЧСВВ, який виголосив святкову проповідь та шість місцевих священиків.

Прес-центр монастиря
3 липня 2011 детальніше...

Останній дзвінок у Бучацькому колегіумі ім. св. Йосафата

За звичаєм шкільництва на завершення навчального року проводиться останній дзвінок. Так і в Бучацькому колегіумі при монастирі оо. Василіян 27 травня 2011 р.Б. пролунав останній дзвінок. На святі були присутні наші колегіанти, їхні батьки, духовенство, педколектив навчального закладу, місцева влада, представники районного відділу освіти. Без перестанку лунали вітання, побажання, подяки духовним наставникам, вчителям, вихователям, а також відгуки випускників про колегіум. І саме вони були в цей день щасливими, бо мали змогу впродовж років здобувати освіту та отримати добре виховання у Бучацькому колегіумі.

Прес-центр монастиря
27 травня 2011 детальніше...

Святкування празника священномученика Йосафата у Бучацькому колегіумі

«Величаємо тебе, священномученику Йосафате
і вшановуємо славні твої страждання,
що їх ти витерпів за з'єднання.»

З року в рік Бучацький колегіум ім. св. Йосафата при монастирі оо. Василіян урочисто обходить свято свого покровителя. Подібно й цього року день заступника був голосним у серцях усіх присутніх у закладі. А розпочався він із презентації колегіянтами усного журналу про життя і діяльність свщмч. Йосафата. Отець Теофіл Штурмак, ЧСВВ разом із о. Доротеєм Шимчієм, ЧСВВ та о. Андрієм Драганом, ЧСВВ, поблагословивши цей захід, додали впевненості і відважності колегіянтам до його проведення.

Прес-центр монастиря
25 листопада 2010 детальніше...

Празник Воздвиження Чесного Хреста Господнього

«Величаємо Тебе, Життєдавче Христе,
і почитаємо Хрест Твій святий,
ним бо Ти визволив нас від ворожої неволі.»

Характерною рисою для нашого народу є те, що в свято Воздвиження Чесного Хреста ми в особливий спосіб святкуємо і віддаємо належний поклін св. Хресту. Подібно, і 27 вересня, у Бучацькому монастирі відсвяткували храмовий празник — Воздвиження Чесного Хреста Господнього.

Прес-центр монастиря
27 вересня 2010 детальніше...
сторінки: «252627282930313233  34  35 »