Новини

На свято Воздвиження Чесного і Животворного Хреста Господнього Преосвященний Владика Теодор (Мартинюк) очолив Архієрейську Божественну Літургію в Бучацькому монастирі.

27 вересня Церква велично та піднесено відзначає свято Воздвиження Чесного і Животворного Хреста Господнього. Цього дня християни згадують події IV та VІІ століть, коли у 326 році доброчесна матір імператора Константина Великого, рівноапостольна Єлена, відшукала Чесний Хрест Господній, а у 628 році імператор Іраклій після перемоги над персами вдруге віднайшов Животворний Хрест.

У цю неділю, в день свята, у Хрестовоздвиженській церкві було відправлено Божественну Літургію, яку очолив Преосвященний Владика Теодор, єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської архієпархії. Йому співслужили: о. Іриней Гумен, ЧСВВ, ігумен монастиря, о. Володимир Шафран, парох церкви Покрови Пресвятої Богородиці та о. Ігор Атаманюк, парох церкви Петра і Павла.

Прес-центр монастиря
27 вересня 2015 детальніше...

Шановний ювіляре наш сторічний...

До 100-річчя
о. Доротея Шимчія, ЧСВВ
від учасників парафіяльного хору

Шановний ювіляре наш сторічний,
прийміть вітання в день цей історичний!
Радіємо, що Вам Господь дозволив
пройти таку земну достойну путь
і разом з Вами нам пізнати зволив
у чому велич віри й правди суть...

(Продовження...)

Леся Рибалт,
учасниця парафіяльного хору
22 вересня 2015

Василіянське «Многоліття» о. Доротею Шимчію

20 вересня 2015 року Хрестовоздвиженська парафія у Бучачі переживала ювілейну урочистість. Привітати ювіляра — о. Доротея Шимчія — зібралися василіяни із монастирів України, Польщі та Сербії. Почесну місію привітання здійснив, передусім, Владика Василій Тучапець, ЧСВВ, Екзарх Харківський.

Прес-центр монастиря,
вірш: о. Михайло Лехновський, ЧСВВ,
фото: Провінція св. Миколая, ЧСВВ
20 вересня 2015 детальніше...

Отцю Доротею Шимчію, ЧСВВ — 100

Високопреподобного о. Доротея Шимчія, ЧСВВ щиросердечно вітають: монаша спільнота Бучацького монастиря, парафіяни церкви Чесного Хреста Господнього, вчителі та учні колегіуму ім. св. Йосафата.

Нехай Всемогутній і Милосердний Господь обдаровує Вас, дорогий наш отче, Своїми ласками і силою Святого Духа, щоб Ви були для усіх нас знаком Небесного Царства!

Многих і благих Вам літ!

Прес-центр монастиря
16 вересня 2015 детальніше...

Найстаршого василіянина о. Доротея Шимчія привітав Преосвященний Владика Діонісій Ляхович, ЧСВВ

У теплій, сердечній атмосфері проходила зустріч Апостольського Візитатора для греко-католиків в Італії та Іспанії Преосвященного Владики Діонісія Ляховича з василіянським довгожителем о. Доротеєм Шимчієм. Їх об’єднує багато спільного, зокрема, душпастирська, викладацька та адміністративна діяльність у Бразилії та Італії для української діаспори, а поза тим — відповідальність, точність і дисциплінованість.

Прес-центр монастиря
13 вересня 2015 детальніше...
сторінки: «12345  6  7 8 9 10 11 12 13 14 15 »