Новини

Василіянське «Многоліття» о. Доротею Шимчію

20 вересня 2015 року Хрестовоздвиженська парафія у Бучачі переживала ювілейну урочистість. Привітати ювіляра — о. Доротея Шимчія — зібралися василіяни із монастирів України, Польщі та Сербії. Почесну місію привітання здійснив, передусім, Владика Василій Тучапець, ЧСВВ, Екзарх Харківський.

Прес-центр монастиря,
вірш: о. Михайло Лехновський, ЧСВВ,
фото: Провінція св. Миколая, ЧСВВ
20 вересня 2015 детальніше...

Отцю Доротею Шимчію, ЧСВВ — 100

Високопреподобного о. Доротея Шимчія, ЧСВВ щиросердечно вітають: монаша спільнота Бучацького монастиря, парафіяни церкви Чесного Хреста Господнього, вчителі та учні колегіуму ім. св. Йосафата.

Нехай Всемогутній і Милосердний Господь обдаровує Вас, дорогий наш отче, Своїми ласками і силою Святого Духа, щоб Ви були для усіх нас знаком Небесного Царства!

Многих і благих Вам літ!

Прес-центр монастиря
16 вересня 2015 детальніше...

Найстаршого василіянина о. Доротея Шимчія привітав Преосвященний Владика Діонісій Ляхович, ЧСВВ

У теплій, сердечній атмосфері проходила зустріч Апостольського Візитатора для греко-католиків в Італії та Іспанії Преосвященного Владики Діонісія Ляховича з василіянським довгожителем о. Доротеєм Шимчієм. Їх об’єднує багато спільного, зокрема, душпастирська, викладацька та адміністративна діяльність у Бразилії та Італії для української діаспори, а поза тим — відповідальність, точність і дисциплінованість.

Прес-центр монастиря
13 вересня 2015 детальніше...

Літній відпочинок лицарів Вівтарної Дружини

Вівтарна Дружина — це дитячо-юнацька християнська організація, яка має на меті плекати правдиву побожність, любов до Господа Нашого Ісуса Христа та Його Церкви, а також допомогти молодій людині віднайти своє покликання та місце у житті. Вівтарні дружинники слугують біля престолу під час богослужінь, беруть активну участь у житті парафії, утверджуючись у вірі та пізнаючи наші звичаї та обряд. Хлопці вивчають основні правди християнської віри, принагідно допомагають при храмі і разом проводять частину свого вільного часу. Лицарями Вівтарної Дружини є хлопці, віком від 10-15 років.

Богдан Стрілецький,
голова Вівтарної Дружини
12 вересня 2015 детальніше...

«Висловлюю Вам, високопреподобний отче Доротею, подяку і визнання за довголіття та невтомне служіння для добра Василіянського Чину та нашої Церкви», — Преосвященний Іриней Білик, ЧСВВ.

Нестаріючого духом найстаршого ієромонаха Василіянського Чину о. Доротея Шимчія, ЧСВВ відвідав Преосвященний Іриней Білик, ЧСВВ, теперішній канонік Папської Базиліки Санта Марія Маджоре з Риму. Цього дня, 11 вересня 2015 р.Б., подячну Святу Літургію очолив владика Іриней у храмі Воздвиження Чесного Хреста Господнього у Бучачі. Владиці співслужили отець-ювіляр о. Доротей Шимчій, ЧСВВ, який 16 вересня відзначатиме свій 100-ий день народження, економ Івано-Франківського монастиря о. Володимир Палчинський, ЧСВВ та ігумен Бучацького монастиря о. Іриней Гумен, ЧСВВ. Значна кількість вірних зібралися у церкві для спільної молитви і привітання знаного молільника о. Доротея. Проповідь Архиєрея пояснювала євангельський фрагмент свята усікновення голови святого Івана Хрестителя, який, захищаючи та відстоюючи правду, народився для Небесного Царства.

Прес-центр монастиря
11 вересня 2015 детальніше...
сторінки: «12345678  9  10 11 12 13 14 15 16 17 18 »