Цвіт Любові

Цвіт Любові

Цвіт Любові - емблема

«Цвіт Любові» — добровільна, неприбуткова, молодіжна християнська організація, яка має на меті духовний, інтелектуальний, релігійний, моральний та гармонійний розвиток особистості. Покликана поширювати ідеали добра, любові та милосердя, згуртувати молодь необмежених вікових категорій, незалежно від сімейного стану.

Ми збираємося для спільної праці і діяльності на благо позалітургійного життя церковної спільноти, організації зібрань та різних заходів, які допомагають молоді знайти покликання та місце у житті, а також наповнити та збагатити його зміст!

Бог — є Любов'ю! Кожен з нас є квіткою в Господньому саду, яка доповнює красу Його творіння. Лише спільнота творить неймовірний квітучий букет! Будьмо тим запашним, нев'янучим цвітом — цвітом Любові!

Наша спільнота заснована у березні 2011 р.Б. за підтримки бр. Пасива Филика, ЧСВВ.

Духовний провідник — о. Йосафат Фітель, ЧСВВ.

Збори проводимо щонеділі, після парафіяльної Святої Літургії, у кімнаті 102.

«Цвіт Любові» сердечно запрошує саме Тебе приєднатися до співпраці у нашій спільноті!

Чекаємо на Тебе за адресою:
вул. Міцкевича, 19
монастир оо. Василіян, кімната 102
МО «Цвіт Любові»
e-mail:

 
Цвіт Любові - Театралізована Хресна ДорогаЦвіт Любові - Молодіжна проща до Гошева, 22-23 серпня 2015 р.Б.Цвіт Любові - поїздка у СтрадчЦвіт Любові - Свято МиколаяЦвіт Любові - Хресна Дорога у тіняхЦвіт Любові - Виступ в Арт-ДворіЦвіт Любові - емблема