Діти Марії

Діти Марії

Діти Марії при Бучацькому монастирі оо. Василіян - на Святій Літургії

Спільнота «Діти Марії» заснована при монастирі оо. Василіян у 2004 р.Б. і зараз налічує близько 30 дітей віком від 5 до 14 років. Організатором спільноти є п. Тереса-Климентина Голуб, яка твердо вірить, що з теперішнього покоління українських дітей виростуть ревні християни і добрі провідники нашого народу.

Маленькі Марійчата зобов’язані бути практикуючими християнами; любити свій край — Україну; бути слухняними й старанно вчитися, щоб згодом стати гідними громадянами своєї держави; відвідувати Богослужіння; долучатися до всіх заходів спільноти.

«Діти Марії» мають власний прапор та хоругви, котрі тримають на Богослужіннях.

Учасники спільноти беруть активну участь у заходах та дійствах при церкві монастиря, а саме: Свято св. Миколая, Вертеп і коляди, дійство «Поступ Мироносиць», Хресна Дорога, варта біля Плащаниці, «Великодній кошичок», гаївки, обхід з Найсвятішими Тайнами під час Маївки у травні й Молебня до Серця Христового у червні та багато інших.

Марійчата активно спілкуються з дітьми Бучаччини. Так, з «Хресною Дорогою» вони побували у с. Язлівець, з «Великоднім кошиком» завітали до селища цукрового заводу, з екскурсом «Серця Христового» — у с. Пишківці. У с. Скоморохи провели катехитичну вікторину, спілкувались з дітьми інших районів, дітьми-сиротами зі школи-інтернат смт Коропець. За підтримки о. Макарія Солюка, ЧСВВ для учасників спільноти було проведено прощу-екскурсію по святих місцях Івано-Франківщини та Тернопільщини.

 
Діти Марії при Бучацькому монастирі оо. Василіян - на Святій ЛітургіїДіти Марії при Бучацькому монастирі оо. Василіян - Варта біля Божого ГробуДіти Марії при Бучацькому монастирі оо. ВасиліянДіти Марії при Бучацькому монастирі оо. ВасиліянДіти Марії при Бучацькому монастирі оо. Василіян - ВертепДіти Марії при Бучацькому монастирі оо. Василіян - Монастир св. Миколая, с. Струсів, січень 2011 р.Б.Діти Марії при Бучацькому монастирі оо. Василіян - Маївка