Марійська Дружина

Марійська Дружина

Марійська Дружина при Бучацькому монастирі оо. Василіян - емблема

Марійська Дружина Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії — релігійна спільнота при монастирі оо. Василіян у м. Бучач.

Марійська Дружина — це релігійна організація на честь Пресвятої Діви Марії, члени якої вшановують Пресвяту Богородицю, привселюдно посвячуючи себе Діві Марії. Марійська Дружина є незалежною від інших релігійних організацій, але співпрацює з ними. Символами Марійської Дружини є прапор, герб, гімн, медальки та емблема.

Метою спільноти є відновити покликання на всебічну діяльність дівчини, майбутньої жінки — матері, виховувати милосердя до покривджених та загублених, направляючи їх до справжнього людського щастя, дотримуючись у всьому засад християнської любові. Основною метою діяльності Марійської Дружини є виховувати в членів спільноти щиру та гарячу побожність до Пречистої Діви Марії. Дати глибоку релігійну освіту членам спільноти, проводити релігійно-просвітницьку роботу серед молоді. Покровителями спільноти є Пресвята Богородиця та св. Тереза з Лізьє.

Марійська Дружина при Бучацькому монастирі була заснована ще до підпілля УГКЦ, свою діяльність спрямовувала на працю з нужденними людьми, відвідування хворих та пропагування християнської моралі серед молоді. У травні 1994 р.Б. Марійська Дружина офіційно відновила свою діяльність. Від моменту відновлення спільноти і до сьогодні її членами є понад 150 дівчат. На даний час у спільноті є 12 членкинь і 13 кандидаток. Свою діяльність спрямовуємо на працю з молоддю і дітьми та на виховання у християнському дусі своїх членкинь. Також організовуємо різні концерти, виступаємо на відпустах, беремо активну участь у прощах та вишколах. Зараз Марійська Дружина організовує літні християнські табори для дітей, де поєднує пізнання Бога через катехизації та відпочинок через веселі розваги. Дівчата у спільноті збираються на спільні моління, катехизації та відпочинок у християнському дусі.

На даний час духовним провідником Марійської Дружини є о. Йосафат Фітель, ЧСВВ, який дбає про духовне збагачення учасниць. Членкині спільноти збираються щосуботи у кімнаті 104. У спільноту можуть вступити дівчата віком від 12 років. Щиро запрошуємо їх у нашу спільноту для спільного служіння Пресвятій Богородиці.

Наша адреса:
вул. Міцкевича, 19
монастир оо. Василіян, кімната 104
Марійська Дружина Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії
e-mail:
 
Марійська Дружина при Бучацькому монастирі оо. Василіян - прийняття у спільнотуМарійська Дружина при Бучацькому монастирі оо. ВасиліянМарійська Дружина при Бучацькому монастирі оо. ВасиліянМарійська Дружина при Бучацькому монастирі оо. Василіян - Свято БлаговіщенняМарійська Дружина при Бучацькому монастирі оо. ВасиліянМарійська Дружина при Бучацькому монастирі оо. ВасиліянМарійська Дружина при Бучацькому монастирі оо. Василіян - емблема