Вівтарна Дружина

Вівтарна Дружина

Вівтарна Дружина при Бучацькому монастирі оо. Василіян - емблема

Вівтарна Дружина є молодіжною християнською спільнотою, яка має на меті плекати у своїх членів правдиву побожність, любов до Господа нашого Ісуса Христа та Його Церкви, а також допомогти молодій людині віднайти своє покликання та місце у житті.

Вівтарна Дружина керується Законом Божим, нормами християнської моралі та власним Статутом. Завдання Вівтарної Дружини — більше прислужитися Богу та людям. Основною формою діяльності є допомога священнослужителям, парафіяльній раді. Вівтарна Дружина дбає не лише про освячення своїх учасників, але й про вплив на релігійне освідомлення якнайширших кругів суспільства, а також підтримує відносини і активно співпрацює з іншими Вівтарними, Марійськими товариствами, релігійними організаціями і спільнотами, обмінюючись і збагачуючись духовним досвідом та надбаннями.

Восени, 1994 р.Б. у Бучацькому монастирі оо. Василіян з ініціативи ігумена монастиря о. Івана Майковича, ЧСВВ, а також бр. Григорія Гриньківа ЧСВВ і бр. Йосафата була утворена Вівтарна Дружина. На момент створення спільнота складалася з 6-ти осіб.

Духовний провідник Вівтарної Дружини — о. Пімен Коневич, ЧСВВ. На даний час спільнота нараховує 16 хлопців. Збори Вівтарної Дружини відбуваються щонеділі у кімнаті 102. Лицарем Вівтарної Дружини може бути особа чоловічої статі, віком від 7 років. Для вступу у спільноту необхідно попередньо усно або письмово заявити про це духовному провіднику.

Наша адреса:
вул. Міцкевича, 19
монастир оо. Василіян, кімната 102
Вівтарна Дружина
e-mail:
 
Вівтарна Дружина при Бучацькому монастирі оо. Василіян - Прийняття у спільнотуВівтарна Дружина при Бучацькому монастирі оо. Василіян - Подорож до монастиря оо. Василіян у ЖовквіВівтарна Дружина при Бучацькому монастирі оо. Василіян - Варта біля Божого ГробуЛицарі Вівтарної ДружиниВівтарна Дружина при Бучацькому монастирі оо. Василіян - Свято МатеріВівтарна Дружина при Бучацькому монастирі оо. Василіян - Відпочинок у КарпатахВівтарна Дружина при Бучацькому монастирі оо. Василіян - емблема